AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zostań Sponsorem Festiwalu Dwa Brzegi

Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi organizujemy w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą od 2007 roku. Sukces pierwszej edycji sprawił, że na stałe wszedł do kalendarza letnich imprez kulturalnych na Lubelszczyźnie. Zaproponowana formuła Festiwalu zwróciła na siebie uwagę krytyki oraz gości niestandardowym podejściem do sztuki – nie tylko filmowej. Dzięki temu Dwa Brzegi są marką znaną nie tylko w Polsce: mówi się o niej również w kuluarach międzynarodowych festiwali.

Aktualnie prowadzimy intensywne prace przygotowawcze do tegorocznej, 13. edycji Dwóch Brzegów, na którą zapraszamy od 27 lipca do 4 sierpnia 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do współuczestnictwa w tym wydarzeniu, jako Sponsor lub Partner Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Program Festiwalu, przygotowywany pod kierownictwem Grażyny Torbickiej – Dyrektor Artystycznej, dobierany jest tak, aby kino stanowiło inspirację do zapoznania się z dziedzinami sztuki, które są jego prekursorami i częściami składowymi: literaturą, muzyką, sztukami wizualnymi, teatrem, fotografią. Chcemy, aby w pełni zaspokajał zróżnicowane gusty publiczności, miał charakter edukacyjny, skłaniał do refleksji i harmonijnie wpisywał się w nastrój goszczących Festiwal Kazimierza Dolnego i Janowca nad Wisłą.

Poza atrakcyjnym programem i miejscem siłą Festiwalu jest możliwość bezpośredniego, codziennego kontaktu nie tylko ze specjalnie zaproszonymi na tę okazję wybitnymi gośćmi, lecz także z młodymi utalentowanymi przedstawicielami wszystkich dziedzin sztuki. Tutaj nie ma żadnych barier. Gwarantujemy, że lista znanych osób, które spotkamy nad Wisłą latem będzie imponująca.

Wydarzenia Festiwalu organizowane będą w kilkunastu miejscach Kazimierza i Janowca. Przygotowujemy na ten czas profesjonalnie wyposażone obiekty kinowe. Dzięki znakomitej współpracy z miastami, gospodarzami festiwalu, mamy duże możliwości prezentacji Festiwalu w ich przestrzeni.

Realizacja tych zamierzeń jest zależna od funduszy pozyskanych w wyniku rozmów prowadzonych z naszymi Partnerami czy Sponsorami.

Sponsorom i Partnerom gwarantujemy obecność we wszystkich materiałach promocyjnych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Wyróżniamy się indywidualnym podejściem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy szerokie możliwości współpracy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

Producent Festiwalu, Zbigniew Dobrosz: zbigniew.dobrosz@dwabrzegi.pl, 604 123 123
Rzecznik Prasowa Festiwalu, Paulina Litwinow: press@dwabrzegi.pl

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow