AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Zostań Wolontariuszem na Festiwalu Dwa Brzegi

Jak co roku zapraszamy do zostania Wolontariuszem 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, Kazimierz Dolny – Janowiec nad Wisłą.

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM FESTIWALU DWA BRZEGI?

Na adres Koordynatorki Wolontariatu Moniki Skolmowskiej (monika.skolmowska@dwabrzegi.pl), należy przesłać CV oraz list motywacyjny – czekamy do 31 maja. Przyjmujemy tylko zgłoszenia osób pełnoletnich i tylko w pełni dyspozycyjnych w dniach 26 lipca – 4 sierpnia 2019. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową najpóźniej do 12 czerwca. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. Istnieje możliwość zaliczenia praktyk studenckich w ramach wolontariatu (prosimy o zgłoszenie takiej chęci przy wysyłaniu zgłoszenia).

DLACZEGO WARTO?

Wolontariat na Dwóch Brzegach to nie tylko praca i obowiązki. To również możliwość poszerzania wiedzy o filmie, poznania ludzi sztuki, a przede wszystkim okazja do zawarcia nowych znajomości, niekiedy na całe życie. Wszystkim akredytowanym wolontariuszom gwarantujemy nocleg i wyżywienie. Po Festiwalu każdy wolontariusz otrzyma zaświadczenie lub referencje.

NA CZYM POLEGA PRACA WOLONTARIUSZA?

Wolontariusz pomaga w organizacji i realizacji wydarzeń Festiwalu Dwa Brzegi. Będą to np.: obsługa gości, praca przy produkcji, organizacji widowni i technice, obsługa punktów informacyjnych i biura festiwalowego, kolportaż materiałów promocyjnych festiwalu. Wolontariusz pracuje według ustalonego harmonogramu pod kierunkiem Koordynatora.

Od wielu lat, razem z nami, Wolontariusze tworzą jedno z największych wydarzeń artystycznych w Polsce. Liczymy przede wszystkim na Wasz entuzjazm, dobrą energię i przyjacielską atmosferę. Wielu wolontariuszy wspiera nas od kilku edycji i mówią wprost: „Wakacje bez pracy podczas Festiwalu w Kazimierzu Dolnym nie mają sensu”. My również nie wyobrażamy sobie Dwóch Brzegów bez Was. Zapraszamy!

13. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w dniach 27 lipca – 4 sierpnia 2019 roku w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
Projekt i realizacja: Tomasz Żewłakow