AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dołącz do nas!

Stowarzyszenie Dwa Brzegi pomaga uczniom z Kazimierza Dolnego. Jeżeli również chcielibyście włączyć się do zbiórki, poniżej znajdziecie informację, jak możecie to zrobić.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią i konieczność prowadzenia zajęć szkolnych drogą internetową przed wieloma uczniami Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym stanął problem uczestniczenia w takich zajęciach, ze względu na brak własnych komputerów. Z inicjatywą pomocy uczniom wyszedł producent Festiwalu Zbigniew Dobrosz po rozmowie z Marcinem Pisulą, nauczycielem historii z Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym.

Prezes Zarządu Stowarzyszenia Dwa Brzegi Jerzy Zieliński wraz z Zarządem postanowili wyasygnować na ten cel środki z budżetu Festiwalu oraz środki prywatne w dobrowolnej kwocie. Do zbiórki włączyli się również członkowie stowarzyszenia oraz pracownicy i wolontariusze Festiwalu Dwa Brzegi.

Mamy już środki na zakup 7 laptopów, które zostaną przekazane w najbliższych dniach potrzebującym.

Podajemy numer konta, jeśli chcesz dołączyć do grona darczyńców:

STOWARZYSZENIE DWA BRZEGI
24-120 Kazimierz Dolny, ul. Lubelska 12
Konto: PeKaO SA – Nr: 18 1240 2412 1111 0010 6864 7820
Tytuł: Darowizna CORONA-19

Wśród darczyńców rozlosowane zostaną trzy 2-osobowe akredytacje na najbliższą edycję Festiwalu.

Jednocześnie informujemy wszystkich naszych wiernych widzów, że pracujemy nad programem i organizacją 14. Festiwalu Dwa Brzegi z nadzieją, że będziemy mogli cieszyć się wspólnym obcowaniem ze sztuką.

Dziękujemy!

Stowarzyszenie Dwa Brzegi

14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbywa się w dniach 1–9 sierpnia 2020 r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW