AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Dołącz do redakcji „Głosu Dwubrzeża”

@ Festiwal Dwa Brzegi, fot. Joanna Kurdziel-Morytko

„Głos Dwubrzeża” to oficjalny magazyn Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi — istnieje od jego pierwszej edycji. Każdego dnia redakcja poleca filmy i spotkania z gośćmi, informuje o aktualnych wydarzeniach, rozmawia z ludźmi kina i zagląda za kulisy.

ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU „GŁOSU DWUBRZEŻA”
Szukamy ludzi, którzy tak jak my kochają X muzę. Pod okiem profesjonalisty przez osiem dni Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi będzie można doskonalić swój warsztat. W tym roku redaktorem naczelnym jest MARCIN RADOMSKI — dziennikarz i krytyk filmowy.

JAK APLIKOWAĆ
Opowiedz nam krótko o swoim ulubionym filmie i przygotuj dwa teksty: recenzję filmu, który miał swoją premierę nie wcześniej niż rok temu oraz propozycję trzech pytań do twórcy lub twórczyni, które nie będą bezpośrednio dotyczyły jego konkretnego filmu. Liczba znaków każdego tekstu nie powinna przekraczać 3 tysięcy. Dołącz swoje CV. Zapraszamy także umysły ścisłe — stawiamy na pasję, nie kierunek studiów.

CZAS TRWANIA NABORU I WYNIKI
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym Rzecznik Prasowej, Pauliny Litwinow: press@dwabrzegi.pl. Teksty należy przesłać do 31 maja 2021. O wynikach poinformujemy najpóźniej 10 czerwca.

NASZA OFERTA
Członkom ekipy redakcyjnej zapewniamy noclegi, wyżywienie, gadżety festiwalowe i pełną akredytację dziennikarską podczas Dwóch Brzegów. W przypadku formuły hybyrdowej Festiwalu — pracujemy zdalnie, z pełnym dostępem filmów dla członków redakcji. Gwarantujemy pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistek, wśród zgranego zespołu. Kino to wspólnota, w której twórcy nie istnieją bez odbiorców, a odbiorczynie kultury nie istnieją bez tych, którzy ją tworzą. Stań się jego częścią — stan się częścią Festiwalu Dwa Brzegi!

15. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbywa się w dniach 31 lipca – 8 sierpnia 2021 r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW