112 lat Alfa Romeo — zlot klasycznych samochodów

© 112 lat Alfa Romeo
Data
Godzina
Miejsce
06/08
12:00
RYNEK


OPIS

Dzień zamknięcia Festiwalu uświetni zlot pasjonatów włoskich filmów i włoskiej motoryzacji, członków Alfa Romeo Classic Club Polonia.

Już po raz trzeci Rynek Kazimierza Dolnego odwiedzą klasyczne modele Alfa Romeo z lat 60., 70. i 80. Festiwalowi widzowie będą mogli zapoznać się z historią kultowej marki, której 110-lecie obchodziliśmy wspólnie podczas Festiwalu w 2020 roku. Alfa Romeo to nie tylko historia motoryzacji ale również kinematografii, żeby wspomnieć chociażby takie filmy jak „Absolwent” czy „Dzień Szakala”.

Samochody wystartują do tradycyjnego przejazdu po okolicach i uliczkach Kazimierza w sobotę 6 sierpnia około godziny 11:00 z Hotelu Kazimierzówka, by około 12:00 pojawić się na dwugodzinnej ekspozycji na kazimierskim Rynku. Następnie odwiedzą Winnicę Kazimierskie Wzgórza na pamiątkową sesję zdjęciową. Wszystkich miłośników stylowej motoryzacji, jaką od początku istnienia reprezentuje Alfa Romeo, zapraszamy do Kazimierza Dolnego w pierwszą sobotę sierpnia.

TERMIN | 6 sierpnia, 12:00
MIEJSCE | Rynek, Kazimierz Dolny
WSTĘP WOLNY

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW