Jak wydać album — Darek Szubiński — spotkanie

KOKPiT © Foto Darek Szubiński
Data
Godzina
Miejsce
04/08
17:00
KOKPIT


OPIS

Fotograf opowie o swych doświadczeniach podczas pracy nad trzema wydawnictwami: „Bezsenna”, „Urodziłem się w Garwolinie”, „Arena”.

O swych dylematach, o edycji i stronie techniczno-finansowej projektów fotograficznych, które znalazły swój finał na papierze.

Wydarzenie realizowane w ramach maratonu fotograficznego Akademii Odkryć Fotograficznych oraz Kazimierskiej Wiosny Fotograficznej.

TERMIN | 4 sierpnia, 17:00
MIEJSCE | KOKPiT | Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, ul. Lubelska 12, Kazimierz Dolny
WSTĘP WOLNY

DAREK SZUBIŃSKI – Profesjonalnie związany z fotografią ślubną. Od trzynastego roku życia fotografuje rodzinne wydarzenia i życie wokoło: krajobrazy, architekturę, ulicę. Laureat m.in. Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, Leica Street Photo, Polska Konteksty, Portret Prawdziwy. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie „Kultura w sieci”. Członek Polskiej Agencji Fotografów FORUM.

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo, w tym dotyczące przestrzegania procedur związanych z epidemią COVID-19, odpowiada bezpośrednio organizator projektu.


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW