Mapping — Daniel Fedorczyk

© Zainspirowani Szukalskim
Data
Godzina
Miejsce
30/07
21:30
ZAMEK W KAZIMIERZU
31/07
21:30
ZAMEK W KAZIMIERZU


OPIS

Mapping na murach Baszty lub Zamku, przedstawiający motywy zaczerpnięte z ikonografii Stanisława Szukalskiego. Świetlne widowisko plastyczne z elementami animacji i projekcji 3D w dużej skali.

Wydarzenie w ramach projektu „Zainspirowani Szukalskim”, organizator: Fundacja Helisa.

DANIEL FEDORCZYK — Producent filmów, mappingu, dokumentalista projektu „Inspired by Szukalski”. Wiceprezes Fundacji Helisa, Visual Content Producer, technik projekcji i organizator festiwali mappingu 3D, twórca animacji 2D i 3D, grafik komputerowy, DJ, VJ, wykwalifikowany operator dronów. Współorganizator dwóch edycji Festiwalu Mapp Fest w Tychach, w zakresie obsługi marketingowej, promocyjnej i graficznej oraz producent animacji i projekcji wielkoformatowej podczas innych, licznych wydarzeń, organizator i producent pokazów mappingu 3D w Tauron Arena Kraków. Organizator, koordynator i producent mappingu podczas czterech edycji festiwalu Tychy Light & Sound Festival. Wystawca i organizator wernisaży wystaw studentów z ASP Katowice, WSTI Katowice oraz University of Ostrava oraz konkursu na najlepszy mapping 3D, członek Jury konkursowego oraz technik projekcji wielkoformatowej. Wielokrotnie VJ (spektakl światła) podczas koncertów na żywo. Prowadzi szkolenia dla studentów z obsługi sprzętu do projekcji wielkoformatowych i tworzenia animacji.

TERMIN | 30-31 lipca, 21:30
MIEJSCE | Zamek w Kazimierzu Dolnym — ul. Zamkowa 3, Kazimierz Dolny
WSTĘP WOLNY

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW