Toskania nad Wisłą — wieczorna wycieczka do winnicy

© Winnica Widok
Data
Godzina
Miejsce
02/08
18:30-23:00
WINNICA WIDOK
06/08
18:30-23:00
WINNICA WIDOK


OPIS

Niezwykła wieczorna wyprawa na drugi brzeg Wisły, do Winnicy Widok w Wojszynie, vis-a-vis Kazimierza Dolnego.

Wycieczka z opowieściami kazimierskiego przewodnika o przedwojennym letnisku, jedzeniu i filmach kręconych w Kazimierzu Dolnym. Degustacja kilka gatunków tutejszych win podanych do kolacji, zwiedzanie winnicy i urzekający widok Kazimierza o zachodzie słońca. Atmosfera luzu i nieskrępowana rozmowa przy winie, w pięknej scenerii z panoramą Kazimierza w tle.

W cenie wycieczki są zawarte: transport z Kazimierza do Wojszyna busem w obie strony (w tym opłata za prom), degustacja pięciu gatunków lokalnych win, lekka kolacja z przekąskami, opowieści właścicieli Winnicy Widok, opowieści przewodnika, opieka przewodnika w czasie całej wyprawy, bezcenne – urzekające widoki. Wycieczka kameralna, odbywa się przy udziale minimum 8, maksymalnie 20 osób.

TERMIN | 2, 6 sierpnia, 18:30-23:00 / rezerwacja: 501 175 805, 601 563 990
MIEJSCE | Winnica Widok, Wojszyn
BILETY | 170 zł (dorośli), 100 zł (dzieci i młodzież), 120 zł (akredytowani goście)

DOROTA SZCZUKA – Historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oraz Stowarzyszenia Dwa Brzegi. W Kazimierzu Dolnym prowadzi firmę przewodnicką Szept Kazimierza.

JERZY ZDRZAŁKA – Właściciel winnicy, prezes Stowarzyszenia Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły.

www.winnicawidok.pl
www.szeptkazimierza.pl

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo, w tym dotyczące przestrzegania procedur związanych z epidemią COVID-19, odpowiada bezpośrednio organizator projektu.


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW