Warsztaty fotografii — Maciej Holy

Foto © Maciej Holy
Data
Godzina
Miejsce
30/07
10:00-20:00
KOKPIT
31/07
10:00-20:00
KOKPIT


OPIS

BNP Paribas Dwa Brzegi to święto filmu, ale także okazja, by w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego rozwijać swoje pasje. Zapraszamy do udziału w warsztatach fotograficznych.

Warsztaty adresowane są do osób interesujących się fotografią, które chcą pogłębiać i doskonalić teorię i praktykę fotograficzną. Jak zapewnia prowadzący, udział w warsztatach będzie doskonałą okazją do przeżycia wielu fotograficznych odkryć oraz zaskoczeń. W programie: wykłady, plenery tematyczne, konsultacje indywidualne, biblioteka fotograficzna, dyskusje, analiza zdjęć (każdy uczestnik powinien posiadać 10 zdjęć z dotychczasowego dorobku w formie elektronicznej, zostaną one wnikliwie omówione).

TERMIN | 30 lipca, 31 lipca (10:00-20:00)
MIEJSCE | KOKPiT, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki — ul. Lubelska 12, Kazimierz Dolny
CENA | 300 zł
ZAPISY | Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, rok urodzenia, nr telefonu należy przesyłać na adres kokpit@kokpit.com.pl, wpisując w tytule: warsztaty fotografii. Informacja i rezerwacja: Maks Skrzeczkowski – 503 027 536.

MACIEJ HOLY — Fotograf, wielbiciel podroży dalekich i bliskich. Uwielbia odkrywać z aparatem nowe miejsca, ale najbardziej ceni fotografie powstałe „na własnym podwórku”. Zwycięzca konkursów StreetFoto San Francisco, Brussels Street Photography, finalista Leica Street Photo. Zdobywca 3 miejsca w I warszawskim Maratonie Fotograficznym. Na czym polega fenomen Macieja Holy? Jest nienasyconym łowcą ulotności. Odkrywa przed nami tajemniczy świat codzienności. Nienachalnie zmusza do refleksji. Zadaje pytania, na które niezwykle trudno odpowiedzieć. W fotograficznych poszukiwaniach towarzyszą mu surrealizm i ironia. Choć zdobywa fotograficzne laury na całym świecie, nadal pozostaje niezwykle skromny i pracowity.

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym BNP Paribas Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo odpowiada bezpośrednio organizator projektu.


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW