Warsztaty fotografii martwej natury — Iwona Nabzdyk

Data
Godzina
Miejsce
07/08
14:00-17:00
KOKPIT


OPIS

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty fotografii martwej natury.

Program: część teoretyczna (pokaz multimedialny, 60 min., KOKPiT), część praktyczna (ćwiczenia, 120 min., Kawiarnia U Radka). Każdy uczestnik warsztatów powinien posiadać aparat cyfrowy. Można ze sobą zabrać drobne przedmioty, rekwizyty (owoce, kwiaty, naczynia, materiały).

Iwona Nabzdyk – Z zawodu jest nauczycielką, z wyboru fotografką. Posiada tytuł AFRP i należy do Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Na fotograficznym koncie ma reportaże z zawodów sportowych w zapasach w stylu klasycznym. Pracowała przy projektach „Odczarować Zespól Downa” i na rzecz działających w Radomiu Warsztatów Terapii Zajęciowej „Do celu”. Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Fotografia jest dla niej odskocznią od codzienności, dlatego najchętniej fotografuje martwe natury, które sama kreuje. Wielokrotnie otrzymały one wyróżnienia i medale międzynarodowych stowarzyszeń fotograficznych takich jak FIAP, PSA, MOL, GPU.

Wydarzenie jest częścią cyklu „Maraton Akademii Odkryć Fotograficznych”.

Projekt jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Dwa Brzegi. Za jego organizację i bezpieczeństwo, w tym dotyczące przestrzegania procedur związanych z epidemią COVID-19, odpowiada bezpośrednio organizator projektu.

MIEJSCE | KOKPiT, ul. Lubelska 12, Kazimierz Dolny / Kawiarnia U Radka, Rynek 9, Kazimierz Dolny
WSTĘP WOLNY
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA


© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW