AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Hybrydowe Dwa Brzegi — instrukcja obsługi

Już 1 sierpnia rozpoczyna się 14. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Ze względu na sytuację związaną z epidemią COVID-19 oraz ponieważ mamy na względzie bezpieczeństwo Widzów, Festiwal realizujemy w wersji hybrydowej.

Oznacza to, że większość projekcji filmowych odbywa się online. Dostęp do pokazu online następuje po zakupieniu wirtualnego biletu, za pomocą kodu umieszczonego na bilecie.

Przeczytaj:
REGULAMIN SPRZEDAŻY
REGULAMIN KINA

Stworzyliśmy KINO ONLINE składające się z trzech sal: Bursztyn, Rubin i Szafir.

Przed przystąpieniem do projekcji przetestuj swoje urządzenie: TEST.
Jak kupić bilet i obejrzeć film: INSTRUKCJA KROK PO KROKU.

Sale Bursztyn i Rubin są przeznaczone do oglądania filmów online (dostęp po zakupieniu biletu) w sekcjach: Świat pod namiotem, Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych, Muzyka — moja miłość, I Bóg stworzył aktorkę — Gabriela Muskała, Retrospektywa reżyserska — Elio Petri, Federico Fellini — 100lat!, Ekoświadomość, Pokazy specjalne.

— Filmy online można oglądać wyłącznie na terenie Polski, obowiązuje nas geoblokada.

— Na filmy online liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują limity dostępnych biletów określone przez dystrybutorów. Gwarantujemy od 300 do 900 miejsc w kinie online. Zachęcamy do wcześniejszego kupna biletów.

— Dostęp do filmów online (czyli rozpoczęcie ich oglądania) jest możliwy najpóźniej do 30 minut od zaplanowanego w programie startu projekcji.

Sala Szafir (do której dostęp jest bezpłatny) to miejsce, gdzie znajdziecie spotkania online z twórcami i twórczyniami filmowymi: Lekcja kina, Rozmowy o kinie.

— Dostęp do spotkań online nie wymaga logowania oraz nie jest ograniczony do terytorium Polski.

Wiedząc jednak, że dla kochających kino najważniejsza jest możliwość obejrzenia filmu na dużym ekranie i w niepowtarzalnej atmosferze, zorganizowaliśmy dodatkowo KINO PLENEROWEZamek w Kazimierzu Dolnym. Projekcje odbywać się będą każdego festiwalowego wieczoru o godzinie 21:00

— Z uwagi na wymogi bezpieczeństwa maksymalna liczba miejsc w kinie plenerowym wynosi 150.

— Karnety nie obejmują kina plenerowego.

— Wejście na widownię kina plenerowego jest uwarunkowane: okazaniem ważnego biletu, złożeniem pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia zawierającym dane kontaktowe, dokonaniem dezynfekcji rąk, założeniem maseczki. Druk oświadczenia dostępny jest TUTAJ. To bardzo ważne! Bez oświadczenia nie będziemy mogli wpuścić widzów na projekcję.

Repertuar wszystkich wymienionych powyżej sekcji: SEKCJE PROGRAMU.

Bilety do sal Bursztyn i Rubin (pokazy online) oraz do kina na Zamku (pokazy plenerowe) można zakupić logując się do e-sklepu: BILETY.

Cały program filmowy (pokazy online, spotkania online, pokazy plenerowe) jest dostępny na naszej stronie pod zakładką KINO. Z poziomu tej zakładki można uzyskać również dostęp do filmów i spotkań online.

Zapraszamy serdecznie — mimo wszystko bądźmy razem na Dwóch Brzegach!« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW