AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Komunikat festiwalowy — kino online

© Dwa Brzegi

Drodzy Widzowie, Festiwal ma nową formułę hybrydową. Projekcje dostępne są online na zasadach zgodnych z festiwalowym programem. Każdy dzień to konkretne tytuły, w sposób konsekwentny połączone ze spotkaniami. Tym różnimy się od platform streamingowych typu VOD, których zasady funkcjonowania bliższe są wypożyczalni filmów.

Jesteśmy związani umowami z dystrybutorami. Szczegółowo określają one maksymalną liczbę wejść, czas projekcji z półgodzinną tolerancją rozpoczęcia. Obowiązuje nas również geoblokada – film można obejrzeć tylko na terenie Polski. Dlatego nie możemy powtarzać projekcji ani wydłużać dostępów do filmu. Każdy film wyświetlamy tylko raz, często po raz pierwszy w Polsce.

Rozumiemy, że możecie czuć niekiedy frustrację, gdy z powodów technicznych nie mogliście obejrzeć wybranego przez Was filmu. Jeśli powodowane było to kłopotami technicznymi po naszej stronie, przygotowaliśmy formularz reklamacyjny: www.dwabrzegi.pl/formularz-reklamacyjny. Nie zawsze jednak wynikały one z naszej winy. Nowa formuła festiwalu to nowe doświadczenia dla nas, organizatorów oraz dla naszych widzów.

Na bieżąco staramy się odpowiadać na Wasze pytania i prośby o pomoc.

Jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi, które pozwolą nam udoskonalić nowy system funkcjonowania pokazów. Przyjmujemy konstruktywną krytykę i prosimy o zrozumienie. Mamy nadzieję, że projekcje, spotkania i wydarzenia Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi dostarczyły Wam i dostarczą artystycznych wrażeń i że jesteście z nami teraz oraz będziecie w następnych edycjach.« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW