AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Nocuj w Janowcu nad Wisłą!

BNP Paribas Dwa Brzegi, Janowiec nad Wisłą © fot. Janusz Szyndler

BNP Paribas Dwa Brzegi rusza już w najbliższą sobotę, a Kazimierz Dolny już teraz wypełnia się… właśnie po brzegi. Wszystkich miłośników X muzy zachęcamy do spędzenia najbliższego tygodnia w Janowcu oraz okolicach – tam również czeka atrakcyjna baza noclegowa, duży parking, dobra kuchnia w janowieckich restauracjach, cisza i przystępne ceny.

Więcej informacji o noclegach można znaleźć tutaj:
www.janowiec.pl/turystyka-i-atrakcje/noclegi
www.magiczneogrody.com/dla-rodzica/noclegi

Najlepszym sposobem na dotarcie do Janowca jest przeprawa promowa, łącząca to urokliwe miasteczko z Kazimierzem Dolnym. To najszybsza, najkrótsza i zapewne najatrakcyjniejsza droga. Prom może zabrać na pokład jednorazowo 8 samochodów osobowych oraz 60 osób. W czasie trwania BNP Paribas Dwa Brzegi prom będzie kursował od 08:00 do 30 minut po zakończeniu ostatniego pokazu festiwalowego.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej przeprawy: www.prom-janowiec.pl lub kontaktując się telefonicznie bezpośrednio z załogą: 602 858 898. Prom to nie tylko środek transportu na festiwalowe atrakcje, BNP Paribas Dwa Brzegi zapewniają dzięki niemu iście weneckie klimaty.

Dla wszystkich zmotoryzowanych jadących prosto do Janowca nad Wisłą proponujemy trasę przez Puławy. Tam na większości głównych skrzyżowań można znaleźć wskazówki dojazdu – kierunek Góra Puławska. Wystarczy przejazd przez most, by znaleźć się po odpowiedniej stronie Wisły, stąd już prosta droga do miasteczka.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Obsługi Ruchu Turystycznego PTTK w Kazimierzu Dolnym. Można się z nim skontaktować na kilka różnych sposobów – mailem: pttk_kazimierz_dolny@poczta.onet.pl oraz pttk_kazimierz@wp.pl, telefonicznie: 81 881 00 46 lub osobiście: ul. Rynek 27. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 16:00 i w weekendy od 10:00 do 14:00.

Do zobaczenia w Kazimierzu i Janowcu nad Wisłą!

Zapraszamy na projekcje, wydarzenia i spotkania z twórcami. BNP Paribas Dwa Brzegi — 15. Festiwal Filmu i Sztuki odbywa się w dniach 31 lipca – 8 sierpnia 2021 r. w Kazimierzu Dolnym i Janowcu nad Wisłą. Zachęcamy do śledzenia naszych newsletterów oraz profilu na FACEBOOKU, YOUTUBIE i INSTAGRAMIE.« »

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW