AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

Witamy nowego członka Festiwalu, dziękujemy wieloletniemu producentowi

Szanowni Widzowie, produkcja Festiwalu Dwa Brzegi to niewątpliwie jedno z najbardziej wymagających, ale również najciekawszych przedsięwzięć, z jakimi przychodzi się mierzyć. Od samego początku istnienia Dwóch Brzegów za tę część odpowiadał Zbigniew Dobrosz, który po kilkunastu latach żegna się z Festiwalem.

Serdecznie dziękujemy Zbyszkowi za 13 wspólnych edycji: za pasję, wytrwałość, wiedzę, zaangażowanie i energię, jaką wniósł w to, by wszystko działało perfekcyjnie. Zbyszku, dziękujemy! Nie żegnamy się, ale filmowo – czyli w sposób, w jaki najbardziej kochamy – mówimy: „Do widzenia, do jutra”.

Równocześnie chcielibyśmy powitać w naszej dwubrzegowej ekipie Marka Bujakowskiego, który przejmuje stery na Dwóch Brzegach. Marek to niezależny producent i kierownik produkcji, związany z branżą muzyczną i festiwalową od 1995 roku. Swoją karierę rozpoczął jako producent Festiwalu Jazz Jamboree, wyprodukował m.in. dwanaście edycji rozdania Nagród Akademii Fonograficznej Fryderyk, cztery kolejne edycje Gali Płyty Rocku Antyradia oraz festiwal Pozytywne Wibracje. Kierował produkcją takich wydarzeń jak 20-lecie Wolnych Wyborów „Zaczęło się w Polsce”. W swojej karierze wyprodukował kilkadziesiąt koncertów wielu znamienitych artystów, jak chociażby Scorpions, Queen, Eric Clapton, Elton John, Ennio Morricone, Rod Steward, Motorhead czy Carlos Santana.

Marku, witamy! Wierzymy, że dzięki naszej współpracy Festiwal Dwa Brzegi będzie rósł z roku na rok!

Członkowie i Zarząd Stowarzyszenia Dwa Brzegi
Dyrektor Artystyczna, Realizatorzy, Współpracownicy i wolontariusze Festiwalu Dwa Brzegi

« »
© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW