WSPIERAM DWA BRZEGI

WSPIERAM DWA BRZEGI

Wspieram Dwa Brzegi — jak to zrobić?

Kampania crowdfundingowa, czyli finansowanie społecznościowe, jest metodą pozyskiwania funduszy na realizację projektów dzięki wsparciu jego odbiorców, widzów i przyjaciół. Niezależnie od tego, jaką kwotą zdecydujesz się wesprzeć nasz projekt, możesz wybrać coś dla siebie z długiej listy nagród. Zorganizuj z nami tegoroczny Festiwal!

1. Załóż konto tutaj: www.wspieram.to/login. Jest to proste i zajmuje chwilkę.

2. Pamiętaj! Podczas rejestracji podaj swój aktualny adres e-mail, czyli taki z którego korzystasz na co dzień. Jest to bardzo ważne, bo to właśnie na ten adres będziemy do Ciebie pisać, ustalając szczegóły przekazania nagrody. Jeżeli masz już konto na wspieram.to, sprawdź koniecznie czy adres e-mail, który podałeś/-aś jest aktualny.

3. Zapoznaj się z opisem i celem projektu: www.wspieram.to/dwabrzegi2020.

4. Zdecyduj, którą nagrodę chcesz dla siebie wybrać oraz jaką kwotą chcesz wesprzeć Festiwal.

5. Przykładowo: Jesteś zainteresowany/-a nagrodą „Pakiet pamiątkowy”. Jej kwota została określona na „170 zł lub więcej”. Wybierając tę nagrodę, możesz wpłacić 170 zł lub wyższą kwotę. Oznacza to, że wybierasz nagrodę, którą chcesz otrzymać, a następnie określasz, jaką kwotę chcesz przekazać na realizację Festiwalu. Nie może ona być jedynie niższa, od tej, która jest przypisana do danej nagrody.

6. Twoje pieniądze są bezpieczne. Serwis wspieram.to to sprawdzony partner dużych kampanii crowdfundingowych.

7. Pamiętaj, każde wsparcie ma znaczenie. Dziękujemy!

© Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi Kazimierz Dolny Janowiec nad Wisłą
REDAKCJA I PROJEKT: ALICJA SAWICKA | REALIZACJA: TOMASZ ŻEWŁAKOW